Тендери замовника "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 33365678
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з благоустрою (управління (поводження) з безпечними відходами) для забезпечення благоустрою, життєдіяльності та потреби Золотоніської МТГ Черкаської області (код за ДК 021: 2015 90510000-5 - Утилізація /видалення сміття та поводження зі сміттям) UA-2026-08-31-012057-a Дата створення 2026-08-31 18:02:46 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33365678 808 485 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Послуги з благоустрою населених пунктів Золотоніської МТГ Черкаської області (озеленення територій та утримання зелених насаджень: винищування бур’янів та порослі дерев, чагарників, кущі; догляд за квітниками тощо ) (ДК 021: 2015 – 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелен... UA-2026-08-31-005062-a Дата створення 2026-08-31 13:19:56 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33365678 804 376 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
2 | ! Послуги з утримання вулиць і доріг комунальної власності на території Золотоніської МТГ Черкаської області (послуги із нанесення дорожньої розмітки по вул. Шевченка, вул. Черкаська, вул. Визволення в м. Золотоноша) (ДК 021: 2015 – 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електр... UA-2026-08-25-013317-a Дата створення 2026-08-25 18:25:31 УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЗОЛОТОНІСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33365678 615 213 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв