Тендери замовника "ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 33351162
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Зернові культури та картопля UA-2026-09-04-005961-a Дата створення 2026-09-04 12:26:55 ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162 79 494,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 09-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Оброблені фрукти та овочі UA-2026-09-03-013650-a Дата створення 2026-09-03 17:18:26 ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162 225 943,75 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Вершкове масло UA-2026-09-03-013882-a Дата створення 2026-09-03 17:18:25 ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162 92 733,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 |
0 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 | |
0 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 | |
0 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 | |
0 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 | |
0 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 08-09-2026, 00:00 | |
2 | ! Навчальне обладнання UA-2026-08-27-009238-a Дата створення 2026-08-27 15:21:29 ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162 2 896 735 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 07-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв