Тендери замовника "Відокремлений структурний підрозділ "Немішаївський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"", 33295412
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! 24450000-3 Агрохімічна продукція ( Засоби захисту рослин) UA-2026-08-27-012905-a Дата створення 2026-08-27 20:25:20 Відокремлений структурний підрозділ "Немішаївський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України" ЄДРПОУ: 33295412 84 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 07-09-2026, 12:00 |
1 | ! Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарсь... продукції 77110000-4 за ДК 021: 2015 (Послуги обмолот соняшника, Київська обл., Бучанський район, с. Микуличі) UA-2026-08-25-013922-a Дата створення 2026-08-25 21:07:46 Відокремлений структурний підрозділ "Немішаївський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України" ЄДРПОУ: 33295412 283 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 12:00 |
2 | ! Нафта і дистиляти 09130000-9 за ДК 021: 2015 (Дизельне паливо, Бензин А-95, Нафтовий газ скраплений) UA-2026-08-25-013861-a Дата створення 2026-08-25 20:43:53 Відокремлений структурний підрозділ "Немішаївський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України" ЄДРПОУ: 33295412 2 543 550 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв