Тендери замовника "БОБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ", 33020872
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо, код ДК 021: 2015 09130000-9 Нафта і дистиляти (09134200-9-Дизельне паливо) UA-2026-09-04-006557-a Дата створення 2026-09-04 14:07:42 БОБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33020872 237 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 08:00 |
4 | ! Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту - споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття з надбудовою для потреб Бобровицького ліцею Бобровицької міської ради за адресою: вул. Незалежності, 54, м. Бобровиця Ніжинського району Чернігівської облас... UA-2026-08-14-010934-a Дата створення 2026-08-14 16:45:33 БОБРОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ БОБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33020872 45 648 450,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 годин 05-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв