Тендери замовника "Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради", 33010691
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Капуста білоголова свіжа, ранньостигла, ДСТУ 7037, Капуста пекінська, свіжа, першого товарного сорту, Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234, Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033, Пом... UA-2026-09-02-008669-a Дата створення 2026-09-02 14:56:17 Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010691 329 875 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Філе стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143 UA-2026-09-02-008341-a Дата створення 2026-09-02 14:53:09 Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010691 317 150 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 07-09-2026, 00:00 |
0 | ! М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590 UA-2026-09-01-001963-a Дата створення 2026-09-01 11:01:38 Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010691 100 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за день 04-09-2026, 00:00 |
1 | ! Комплект засобів навчання та обладнання для кабінету біології НУШ UA-2026-08-26-005449-a Дата створення 2026-08-26 12:34:18 Кілійський заклад загальної середної освіти № 1 Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010691 652 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 годин 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв