Тендери замовника "Кілійський ліцей Кілійської міської ради", 33010665
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Система резервного живлення UA-2026-09-04-011619-a Дата створення 2026-09-04 15:46:10 Кілійський ліцей Кілійської міської ради ЄДРПОУ: 33010665 1 700 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв