Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ГОСПОДАР" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ", 32844090
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Вживаний вантажний мікроавтобус / малотоннажний фургон (Mercedes-Benz Vito вантажний або еквівалент) UA-2026-08-31-008789-a Дата створення 2026-08-31 15:39:46 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІНСЬКА КОМПАНІЯ "ГОСПОДАР" КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 32844090 375 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 08-09-2026, 18:00 |
Не знайдено жодних результатiв