Тендери замовника "КП Моє місто", 32750139
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги із захоронення/утиліз... твердих побутових відходів на сміттєзвалищі (ДК 021: 2015: 90510000-5 - Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям) UA-2026-08-31-004115-a Дата створення 2026-08-31 12:21:06 КП Моє місто ЄДРПОУ: 32750139 336 530 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв