Тендери замовника "Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля" Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області", 32550418
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) UA-2026-08-27-012511-a Дата створення 2026-08-27 18:13:53 Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля" Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 32550418 154 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 16:00 |
0 | ! Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) UA-2026-08-27-009809-a Дата створення 2026-08-27 15:41:11 Комунальний заклад "Центр культури і дозвілля" Добровеличківської селищної ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 32550418 154 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 16:00 |
Не знайдено жодних результатiв