Тендери замовника "Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"", 32360815

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Дизельні генератори за кодом ДК 021: 2015: 31120000-3 - Генератори
    UA-2026-09-04-010772-a
    Дата створення 2026-09-04 15:18:08
    Комунальне підприємство "Івано-Франківськводоекотехпром"
    ЄДРПОУ: 32360815
    10 669 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 10 669 000 UAH
    • Багатолотова
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    21-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв