Тендери замовника "Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода"", 32231431
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Автобус для здійснення міського та приміського перевезення пасажирів марки Mercedes-Benz (або еквівалент (Ford, MAN, Renault, IVECO, Scania та ін.)) б/у, код ДК 021-2015 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб UA-2026-08-28-001964-a Дата створення 2026-08-28 10:23:25 Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода" ЄДРПОУ: 32231431 1 083 333,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
4 | ! Нафта і дистиляти UA-2026-08-26-000726-a Дата створення 2026-08-26 09:12:56 Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода" ЄДРПОУ: 32231431 208 333,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 31-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв