Тендери замовника "КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради", 32170306

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Конструкційні матеріали (асфальт)
    UA-2026-08-03-009787-a
    Дата створення 2026-08-03 16:18:45
    КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
    ЄДРПОУ: 32170306
    566 666,67 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 566 666,67 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 8 днів
    11-08-2026, 18:00

    0
    ! Газ скраплений
    UA-2026-07-28-006711-a
    Дата створення 2026-07-28 14:04:11
    КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
    ЄДРПОУ: 32170306
    44 700 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 44 700 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    05-08-2026, 18:00

    0
    ! Нафта і дистиляти (Дизельне паливо, бензин А-95)
    UA-2026-07-27-009643-a
    Дата створення 2026-07-27 16:19:08
    КП "Ремонтно-будівне шляхове підприємство" Старокостянтинівської міської ради
    ЄДРПОУ: 32170306
    1 332 583,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 332 583,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за день
    04-08-2026, 18:00
      Не знайдено жодних результатiв