Тендери замовника "Київське представництво генерального замовника - Державного космічного агенства України", 32156978

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Бензин А-95
    UA-2026-08-17-001143-a
    Дата створення 2026-08-17 09:55:16
    Київське представництво генерального замовника - Державного космічного агенства України
    ЄДРПОУ: 32156978
    122 400 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 122 400 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 10 днів
    27-08-2026, 09:48
      Не знайдено жодних результатiв