Тендери замовника "КП Ніжинське управління водопровідно каналізаційного господарства", 32009905

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Код ДК 021: 2015 – 09310000-5 - Електрична енергія
    UA-2026-08-28-011445-a
    Дата створення 2026-08-28 18:49:03
    КП Ніжинське управління водопровідно каналізаційного господарства
    ЄДРПОУ: 32009905
    4 977 142,50 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 4 977 142,50 UAH
    • Тендерне забезпечення
    • 99 542,85 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    05-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв