Тендери замовника "КП "Сокальжитлокомунсервіс"", 31963156
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Код національного класифікатора України ДК 021: 2015 “Єдиний закупівельний словник” - 16310000-1 - Косарки (Мотокоси (травокосарки) UA-2026-09-03-009180-a Дата створення 2026-09-03 16:13:31 КП "Сокальжитлокомунсервіс" ЄДРПОУ: 31963156 445 866,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв