Тендери замовника "Ритуальні послуги", 31783069
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт елементів благоустрою в частині водовідведення на території військового сектору поховань Захисників України (ДК 021: 2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-09-04-004586-a Дата створення 2026-09-04 11:30:42 Ритуальні послуги ЄДРПОУ: 31783069 1 029 779,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 17 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв