Тендери замовника "Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва", 31753249
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту UA-2026-08-27-010499-a Дата створення 2026-08-27 16:01:48 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва ЄДРПОУ: 31753249 797 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 11 днів 07-09-2026, 10:00 |
1 | ! Насіння квітів UA-2026-08-27-001674-a Дата створення 2026-08-27 10:03:56 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва ЄДРПОУ: 31753249 118 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 10:00 |
1 | ! Фарба акрилова атмосферостійка для деревини UA-2026-08-21-009591-a Дата створення 2026-08-21 14:58:24 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва ЄДРПОУ: 31753249 234 801 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв