Тендери замовника "Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва", 31722949
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон, Бензин А-95 (Євро 5), талон UA-2026-09-04-000251-a Дата створення 2026-09-04 08:34:18 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва ЄДРПОУ: 31722949 832 250 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
1 |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 4 дні 08-09-2026, 00:00 | |
3 | ! Запасні частини до автомобілів та причипів UA-2026-08-31-000649-a Дата створення 2026-08-31 09:27:29 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЄДРПОУ: 31722949 407 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
2 | ! Конструкційні комплектуючі до полікарбонату UA-2026-08-31-000439-a Дата створення 2026-08-31 09:10:29 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва ЄДРПОУ: 31722949 216 920 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
0 | ! Плитка керамограніт UA-2026-08-31-000279-a Дата створення 2026-08-31 08:49:26 Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дарницького району м. Києва ЄДРПОУ: 31722949 62 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 09-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв