Тендери замовника "Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс" Новороздільської міської ради", 31475314
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо та бензин) (Код ДК 021: 2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти) UA-2026-08-28-011671-a Дата створення 2026-08-28 20:18:15 Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс" Новороздільської міської ради ЄДРПОУ: 31475314 351 173,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 05-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв