Тендери замовника "Комунальне підприємство "Пісочинкомунсервіс"", 31422634
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Відвал сніговий, гідравлічний для екскаваторів-наван... JCB (ДК 021: 2015 34390000-7 — Приладдя до тракторів). UA-2026-08-14-009161-a Дата створення 2026-08-14 15:30:46 Комунальне підприємство "Пісочинкомунсервіс" ЄДРПОУ: 31422634 208 333,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 22-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв