Тендери замовника "ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДОНЕЦЬКЕ"", 31269218
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи водопостачання підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку, яке планується до використання для укриття населення за адресою: вулиця Спортивна, 7, селище Донець, Ізюмський район, Харківська область UA-2026-08-24-008775-a Дата створення 2026-08-24 17:25:43 ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДОНЕЦЬКЕ" ЄДРПОУ: 31269218 325 934,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи водопостачання підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку, яке планується до використання для укриття населення за адресою: вулиця Спортивна, 9, селище Донець, Ізюмський район, Харківська область UA-2026-08-24-009428-a Дата створення 2026-08-24 17:25:43 ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДОНЕЦЬКЕ" ЄДРПОУ: 31269218 282 655,83 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи водопостачання підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку, яке планується до використання для укриття населення за адресою: вулиця Спортивна, 7-А, селище Донець, Ізюмський район, Харківська область UA-2026-08-24-009297-a Дата створення 2026-08-24 17:25:42 ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДОНЕЦЬКЕ" ЄДРПОУ: 31269218 315 680 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи водопостачання підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку, яке планується до використання для укриття населення за адресою: вулиця Стадіонна, 5-Б, селище Донець, Ізюмський район, Харківська область UA-2026-08-24-009677-a Дата створення 2026-08-24 17:25:42 ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДОНЕЦЬКЕ" ЄДРПОУ: 31269218 309 853,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт внутрішньобудинкової системи водопостачання підвального приміщення багатоквартирного житлового будинку, яке планується до використання для укриття населення за адресою: вулиця Стадіонна, 3, селище Донець, Ізюмський район, Харківська область UA-2026-08-24-009561-a Дата створення 2026-08-24 17:25:42 ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДОНЕЦЬКЕ" ЄДРПОУ: 31269218 488 483,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 01-09-2026, 00:00 |
1 | ! Дизельне паливо, бензин автомобільний UA-2026-08-20-006127-a Дата створення 2026-08-20 13:11:35 ПІДПРИЄМСТВО ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ДОНЕЦЬКЕ" ЄДРПОУ: 31269218 1 735 266,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 29-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв