Тендери замовника "Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради"", 31184407
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Придбання паливних матеріалів (Бензин А-95 у талонах, Дизельне паливо у талонах) UA-2026-08-10-005071-a Дата створення 2026-08-10 13:02:42 Комунальне підприємство "Керуюча компанія "Господар" Слобожанської селищної ради" ЄДРПОУ: 31184407 1 250 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 18-08-2026, 08:00 |
Не знайдено жодних результатiв