Тендери замовника "КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради", 31156689
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! ДК 021-2015 – 14211000-3 Пісок.(Пісок природний намивний). Придбання піску для приготування протиожеледної суміші UA-2026-09-03-002761-a Дата створення 2026-09-03 10:35:19 КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 31156689 247 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 7 днів 10-09-2026, 17:00 |
1 | ! ДК 021: 2015 - 50230000-6 "Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги" (УТРИМАННЯ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ СИСТЕМ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ) UA-2026-09-03-000832-a Дата створення 2026-09-03 09:18:12 КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 31156689 866 016,29 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 19-09-2026, 17:00 |
2 | ! «Кам’яна сіль» ДК 021: 2015 – 14410000-8 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів.(Придбання солі для посипки тротуарів та доріг), Помол №3 UA-2026-09-01-003101-a Дата створення 2026-09-01 11:34:30 КП "РЕМДІЛЬНИЦЯ" Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 31156689 169 166,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 14 днів 17-09-2026, 17:00 |
Не знайдено жодних результатiв