Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ"", 31074340
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Легковий автомобіль RENAULT TRAFIC (або еквівалент) (Код ДК 021: 2015: 34110000-1: Легкові автомобілі) UA-2026-08-17-010815-a Дата створення 2026-08-17 16:42:20 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ" ЄДРПОУ: 31074340 1 666 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 26-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв