Тендери замовника "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Спецтранс"", 30750184
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Дизельне паливо у талонах UA-2026-08-10-009635-a Дата створення 2026-08-10 16:14:46 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Спецтранс" ЄДРПОУ: 30750184 318 597,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 18-08-2026, 01:00 |
1 | ! Пісок сіяний для посипання доріг у зимовий період UA-2026-08-10-007620-a Дата створення 2026-08-10 15:04:52 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Спецтранс" ЄДРПОУ: 30750184 124 644,17 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 18-08-2026, 01:00 |
0 | ! Сіль технічна для посипання доріг (кам’яна сіль) у мішках по 25 кг UA-2026-08-10-006400-a Дата створення 2026-08-10 14:18:56 КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Спецтранс" ЄДРПОУ: 30750184 192 937,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 18-08-2026, 01:00 |
Не знайдено жодних результатiв