Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань"", 30412578
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Предметне скло SuрегFгоst, 50 шт./уп (Ергеdіа) UA-2026-09-03-009087-a Дата створення 2026-09-03 14:35:17 Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань" ЄДРПОУ: 30412578 4 300 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 10:00 |
0 | ! Олія імерсійна для мікроскопії UA-2026-09-03-008847-a Дата створення 2026-09-03 14:27:55 Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань" ЄДРПОУ: 30412578 3 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 10:00 |
0 | ! Розчин колцеміду, Середовище для культивування, та Розчин трипсину UA-2026-09-03-008648-a Дата створення 2026-09-03 14:21:18 Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань" ЄДРПОУ: 30412578 58 500 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 10:00 |
0 | ! Конічні пробірки 15ml (мл), ПП, гвинтова кришка, інд. упаковка (10352/SG/CS) UA-2026-09-03-008328-a Дата створення 2026-09-03 14:11:02 Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Міжобласний спеціалізований медико-генетичний центр - центр рідкісних (орфанних) захворювань" ЄДРПОУ: 30412578 10 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 18 днів 21-09-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв