Тендери замовника "ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ", 26642374
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Деревина дров'яна непромислового використання 1 групаДК 021- 2015 - 03413000-8 – Паливна деревина UA-2026-08-25-010082-a Дата створення 2026-08-25 15:28:34 ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 26642374 2 990 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 00:00 |
1 | ! Деревина дров'яна непромислового використання 1 група ДК 021- 2015 - 03413000-8 – Паливна деревина UA-2026-08-25-008922-a Дата створення 2026-08-25 14:50:44 ЗАХІДНЕ КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ СИЛ ЛОГІСТИКИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 26642374 3 200 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 02-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв