Тендери замовника "Військова частина А4668", 26637195
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 18-09-2026, 00:00 | |
0 | ! Водний розчин карбаміду (інші пально-мастильні матеріали) UA-2026-08-31-012485-a Дата створення 2026-08-31 18:52:38 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 76 050 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 10-09-2026, 00:00 |
0 | ! Кліматичне обладнання UA-2026-08-31-012237-a Дата створення 2026-08-31 18:21:33 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 245 633,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 10-09-2026, 00:00 |
0 | ! Шафа архівна для документів UA-2026-08-31-010288-a Дата створення 2026-08-31 16:26:40 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 80 252,53 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 10-09-2026, 00:00 |
4 |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 10-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Папір для друку А4 UA-2026-08-31-008011-a Дата створення 2026-08-31 15:13:20 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 166 253,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 10-09-2026, 00:00 |
1 | ! Запасні частини для військової автомобільної техніки спеціального призначення UA-2026-08-31-000007-a Дата створення 2026-08-31 10:30:56 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 831 704 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Запасні частини для військової автомобільної техніки загального користування UA-2026-08-30-000507-a Дата створення 2026-08-30 18:06:13 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 373 309,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 5 днів 08-09-2026, 00:00 |
1 | ! Військові транспортні засоби спеціального призначення (лафет) UA-2026-08-29-000429-a Дата створення 2026-08-29 14:32:24 Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195 802 768,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 3 дні 06-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв