Тендери замовника "Військова частина А4548", 26637154
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 | |
1 | ! Автомобільні шини для великох та малої вантажності UA-2026-08-27-012241-a Дата створення 2026-08-27 17:29:31 Військова частина А4548 ЄДРПОУ: 26637154 255 806 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
1 | ! Деталі на авто UA-2026-08-27-010766-a Дата створення 2026-08-27 16:11:22 Військова частина А4548 ЄДРПОУ: 26637154 159 919,93 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
1 | ! Закупка автомобільних АКБ UA-2026-08-27-010420-a Дата створення 2026-08-27 15:59:15 Військова частина А4548 ЄДРПОУ: 26637154 29 599 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за 10 днів 07-09-2026, 00:00 |
1 | ! Інверторний генератор MaXpeedingRods MXR3500 UA-2026-08-26-013048-a Дата створення 2026-08-26 17:25:45 А4548 ЄДРПОУ: 26637154 375 200 UAH Загальна ціна Період уточнень Спрощена закупівля |
| Період уточнень Спрощена закупівля | за місяць 07-10-2026, 18:00 |
18 | ! Акумулятор 200Ah-12v DECARO PROFI (513х223х217), L, EN1450 6СT-200 (3) UA-2024-07-18-000323-a Дата створення 2024-07-18 08:45:05 А4548 ЄДРПОУ: 26637154 128 016 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги |
| Очікування пропозицій Відкриті торги | 2 роки тому 03-08-2024, 00:00 |
12 | ! Great Wall Wingle 7 UA-2024-07-09-009650-a Дата створення 2024-07-09 16:30:47 А4548 ЄДРПОУ: 26637154 5 200 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги |
| Очікування пропозицій Відкриті торги | 2 роки тому 25-07-2024, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв