Тендери замовника "Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси", 26631946
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Поточний ремонт дверних та віконних прорізів будівлі №** (побутове приміщення), військового містечка №** м. Черкаси (код за ДК 021: 2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-08-31-012007-a Дата створення 2026-08-31 17:54:55 Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946 285 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021: 2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-08-31-011850-a Дата створення 2026-08-31 17:41:35 Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946 246 666,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
0 | ! Поточний ремонт віконних та дверних прорізів будівлі №** (штаб), військового містечка №**, с. Дубіївка, Черкаська область (код за ДК 021: 2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) UA-2026-08-31-011515-a Дата створення 2026-08-31 17:18:11 Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946 251 388,89 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 08-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв