Тендери замовника "Військова частина А1827", 26622354

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Шини
    UA-2026-08-05-008547-a
    Дата створення 2026-08-05 14:56:49
    Військова частина А1827
    ЄДРПОУ: 26622354
    150 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 150 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 7 днів
    13-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв