Тендери замовника "Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ", 26528843
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Бензин А-95 (Євро 5), талон UA-2026-09-04-009767-a Дата створення 2026-09-04 14:49:51 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 135 516,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 09:00 |
1 | ! Дизельне паливо (Євро 5), талон UA-2026-09-04-008795-a Дата створення 2026-09-04 14:20:51 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 11 448 750 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 5 днів 09-09-2026, 09:00 |
0 | ! Автомобіль (ДК 021: 2015 (CPV): 34110000-1 Легкові автомобілі (Passenger cars)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів наданню першої допомоги у прикордонних громадах Закарпаття та Марамуреша» («Be safe-Teaching children and teachers first aid in border communitie... UA-2026-09-04-002551-a Дата створення 2026-09-04 10:26:25 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 1 234 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за місяць 05-10-2026, 18:00 |
1 | ! Послуги з ремонту і технічного обслуговування автомобілів в Мукачівському районі (ДК 021: 2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання) UA-2026-09-01-008430-a Дата створення 2026-09-01 15:31:23 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 1 297 637,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 13 днів 17-09-2026, 18:00 |
3 | ! Манекен для відпрацювання навички тампонування ран (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів наданню першої допом... UA-2026-08-18-002890-a Дата створення 2026-08-18 10:56:44 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 83 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 20-09-2026, 18:00 |
3 | ! Манекен для відпрацювання розширених реанімаційних заходів у дітей та/або підлітків (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання діте... UA-2026-08-07-004486-a Дата створення 2026-08-07 11:49:12 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 769 100 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 18:00 |
3 | ! Манекен для відпрацювання розширених реанімаційних заходів у немовлят (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів ... UA-2026-08-07-003317-a Дата створення 2026-08-07 11:11:18 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 446 595 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 18:00 |
1 | ! Тренажер Epi-pen (для відпрацювання введення адреналіну шприцом авторучкою) (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вч... UA-2026-08-07-001372-a Дата створення 2026-08-07 09:54:16 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 41 723,58 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 08-09-2026, 09:40 |
2 | ! Манекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у дорослих (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів над... UA-2026-08-05-008189-a Дата створення 2026-08-05 14:42:05 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 255 904,66 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 06-09-2026, 18:00 |
2 | ! Манекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у немовлят зі зворотнім зв’язком (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання... UA-2026-08-05-006740-a Дата створення 2026-08-05 13:39:37 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 44 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 06-09-2026, 18:00 |
1 | ! Манекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у немовлят (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та вчителів нада... UA-2026-08-05-003212-a Дата створення 2026-08-05 11:04:21 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 240 240 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 06-09-2026, 18:00 |
2 | ! Манекен для відпрацювання базових реанімаційних заходів у дітей та/або підлітків (ДК 021: 2015 (CPV): 38970000-5 — Дослідницькі, випробувальні та науково-технічні симулятори (Research, testing, and scientific-technical simulators)) в рамках реалізації проекту «Будь у безпеці – Навчання дітей та... UA-2026-08-04-008597-a Дата створення 2026-08-04 15:03:20 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 256 832 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за день 05-09-2026, 18:00 |
3 | ! Легковий автомобіль FIAT DOBLO CARGO або еквівалент (ДК 021: 2015: 34110000-1 Легкові автомобілі) UA-2025-10-06-011682-a Дата створення 2025-10-06 16:24:31 Комунальне некомерційне підприємство «Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 26528843 2 026 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | рік тому 14-10-2025, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв