Тендери замовника "Управління дорожнього господарства Одеської міської ради", 26506412

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! «Капітальний ремонт (відновлення) покриття тротуарів вул. Олексія Вадатурського (на ділянці від вул. Єфімова до вул. Космонавтів) у м. Одесі» (коригування)
    UA-2026-07-23-010190-a
    Дата створення 2026-07-23 16:08:15
    Управління дорожнього господарства Одеської міської ради
    ЄДРПОУ: 26506412
    13 836 040 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 13 836 040 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    07-08-2026, 16:10

    3
    ! «Капітальний ремонт (відновлення) покриття внутрішньокварталь... проїзду за адресами: м. Одеса, вул. Жоліо – Кюрі, 20, 22а, 24» (коригування)
    UA-2026-07-17-004073-a
    Дата створення 2026-07-17 11:49:19
    Управління дорожнього господарства Одеської міської ради
    ЄДРПОУ: 26506412
    13 899 924 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 13 899 924 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    07-08-2026, 11:52

    1
    ! «Капітальний ремонт (відновлення) покриття внутрішньокварталь... проїзду за адресами: м. Одеса, вул. Євгена Танцюри, 66, 70» (коригування)
    UA-2026-07-17-002019-a
    Дата створення 2026-07-17 10:29:31
    Управління дорожнього господарства Одеської міської ради
    ЄДРПОУ: 26506412
    12 303 912 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 12 303 912 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 25 днів
    17-08-2026, 10:32
      Не знайдено жодних результатiв