Тендери замовника "Інститут відновлюваної енергетики НАН України", 26476029
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Тепловий насос UA-2026-08-26-010921-a Дата створення 2026-08-26 16:13:12 Інститут відновлюваної енергетики НАН України ЄДРПОУ: 26476029 95 963,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 04-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв