Тендери замовника "КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "РИНГ"", 26438053

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Капітальний ремонт приміщень КДЮСШ "РИНГ" на вул. Героїв Дніпра, 31-А, ДК 021: 2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
    UA-2026-08-31-013562-a
    Дата створення 2026-08-31 22:45:50
    КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА "РИНГ"
    ЄДРПОУ: 26438053
    21 274 841 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 21 274 841 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 14 днів
    15-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв