Тендери замовника "Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету"", 26415046
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Поточний ремонт корпусу учбових майстерень заміна дверних блоків та вікон /літер В-3/ Відокремленого структурного підрозділу "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" в м. Луцьку по вул. Конякіна, 5 UA-2026-08-31-006307-a Дата створення 2026-08-31 14:02:22 Відокремлений структурний підрозділ "Технічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету" ЄДРПОУ: 26415046 470 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 9 днів 09-09-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв