Тендери замовника "Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 1 Луцької міської ради"", 26413975
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей №1 Луцької міської ради» UA-2026-08-05-012443-a Дата створення 2026-08-05 18:37:17 Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей № 1 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 26413975 6 488 700 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 13-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв