Тендери замовника "ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ", 26404108

  • Знайдено: 5
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Газ природний ( ДК 021-2015 09120000-6 Газове паливо)
    UA-2026-09-03-002203-a
    Дата створення 2026-09-03 10:14:11
    ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 26404108
    2 614 732 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 614 732 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    19-09-2026, 00:00

    2
    ! Придбання та встановлення акумуляторної системи зберігання електричної енергії та супутнього обладнання (інвертор, зокрема гібридний) з можливістю підключення такої системи до джерела резервного електроживлення Петропільського ліцею Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької облас...
    UA-2026-08-28-005817-a
    Дата створення 2026-08-28 13:12:54
    ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 26404108
    2 200 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 200 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 2 дні
    05-09-2026, 00:00

    26
    ! Шкільні меблі
    UA-2024-10-18-005077-a
    Дата створення 2024-10-18 11:37:44
    ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 26404108
    1 195 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 195 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    2 роки тому
    26-10-2024, 00:00

    3
    ! Ноутбуки ДК 021: 2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
    UA-2024-10-17-012270-a
    Дата створення 2024-10-17 15:33:13
    ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 26404108
    573 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 573 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    2 роки тому
    25-10-2024, 00:00

    15
    ! Інтерактивне обладнання ДК 021: 2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
    UA-2024-10-17-008927-a
    Дата створення 2024-10-17 13:55:11
    ПЕТРОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ШИРОКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 26404108
    1 014 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 014 000 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    2 роки тому
    25-10-2024, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв