Тендери замовника "Ходорівська міська рада", 26269449
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! «Розроблення місцевого плану управління відходами Ходорівської міської територіальної громади до 2034 року» UA-2026-09-03-010522-a Дата створення 2026-09-03 16:26:47 Ходорівська міська рада ЄДРПОУ: 26269449 350 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 19-09-2026, 00:00 |
0 | ! Природний газ UA-2025-10-16-005332-a Дата створення 2025-10-16 11:46:24 Ходорівська міська рада ЄДРПОУ: 26269449 478 800 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | 10 місяців тому 24-10-2025, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв