Тендери замовника "Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків", 26267255

  • Знайдено: 3
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    1
    ! Будівництво свердловини на території Ново-Білицького психоневрологічного інтернату для чоловіків за адресою: вул.Піділсна, 8 у Святошинському районі м.Києва
    UA-2026-09-02-003872-a
    Дата створення 2026-09-02 11:23:29
    Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
    ЄДРПОУ: 26267255
    2 621 666,66 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 2 621 666,66 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 16 днів
    18-09-2026, 00:00

    2
    ! Капітальний ремонт системи каналізації харчоблоку з установкою жироуловлювача, системи опалення корпусів №1, №2 Ново-Білицькогопси... інтернату для чоловіків за адресою: вул. Підлісна, 8 у Святошинському районі, м. Києва
    UA-2026-09-01-007465-a
    Дата створення 2026-09-01 14:58:00
    Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
    ЄДРПОУ: 26267255
    12 438 586,66 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 12 438 586,66 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    17-09-2026, 00:00

    2
    ! Капітальний ремонт системи каналізації харчоблоку з установкою жироуловлювача, системи опалення корпусів №1, №2 Ново-Білицькогопси... інтернату для чоловіків за адресою: вул. Підлісна, 8 у Святошинському районі, м. Києва
    UA-2026-09-01-005872-a
    Дата створення 2026-09-01 13:54:33
    Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
    ЄДРПОУ: 26267255
    12 565 572,49 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 12 565 572,49 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 15 днів
    17-09-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв