Тендери замовника "Ізмаїльська початкова школа №4 Ізмаїльського району Одеської області", 26249197

  • Знайдено: 1
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Послуги із забезпечення гарячим харчуванням учнів 1-4 класів (55520000-1 - Кейтерингові послуги за ДК 021: 2015 Єдиного закупівельного словника)
    UA-2026-08-13-012796-a
    Дата створення 2026-08-13 18:55:45
    Ізмаїльська початкова школа №4 Ізмаїльського району Одеської області
    ЄДРПОУ: 26249197
    1 630 350 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 630 350 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за 9 днів
    23-08-2026, 00:00
      Не знайдено жодних результатiв