Тендери замовника "Рахнівсько-Лісовий заклад дошкільної освіти №2 Шпиківської селищної ради Вінницької області", 26228746
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Вугілля камяне Г (Г1) 50-100, Ж 50-100 UA-2026-08-26-007835-a Дата створення 2026-08-26 14:19:17 Рахнівсько-Лісовий заклад дошкільної освіти №2 Шпиківської селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26228746 226 695 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 03-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв