Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БОРЩАГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"", 26220213
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з перевезення учнів та вчителів UA-2026-09-04-012788-a Дата створення 2026-09-04 17:19:05 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БОРЩАГІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26220213 179 354,34 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 16 днів 21-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв