Тендери замовника "Комунальний заклад "Вінницький ліцей №32" ", 26219747
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! код ДК 021: 2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Піч пароконвекційна на 10 рівнів інжекторного типу. Підставка під пароконвектомат універсальна двосекційна 940х890х850 мм. Овочерізка з набором дисків. Картоплечистка) UA-2026-08-20-012660-a Дата створення 2026-08-20 16:59:04 Комунальний заклад "Вінницький ліцей №32" ЄДРПОУ: 26219747 327 487,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 28-08-2026, 16:00 |
0 | ! код ДК 021: 2015 - 39710000-2 – Електричні побутові прилади (Плита електрична 4 конфорочна з духовкою. Посудомийна машина) UA-2026-08-20-012129-a Дата створення 2026-08-20 16:40:13 Комунальний заклад "Вінницький ліцей №32" ЄДРПОУ: 26219747 260 032,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 28-08-2026, 16:00 |
Не знайдено жодних результатiв