Тендери замовника "Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №5 Луцької міської ради"", 26208726
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
1 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів Луцького ліцею №5 UA-2026-08-05-008154-a Дата створення 2026-08-05 14:39:01 Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №5 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 26208726 4 494 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 7 днів 13-08-2026, 00:00 |
5 | ! Послуги з організації гарячого харчування учнів UA-2026-08-02-000048-a Дата створення 2026-08-02 10:37:23 Комунальний заклад загальної середньої освіти "Луцький ліцей №5 Луцької міської ради" ЄДРПОУ: 26208726 4 494 600 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 4 дні 10-08-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв