Тендери замовника "СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ", 26205171
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-те... одиниці на території Сокальської міської територіальної громади UA-2026-08-11-012426-a Дата створення 2026-08-11 17:37:07 СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26205171 389 972,22 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 19-08-2026, 10:00 |
2 | ! Поточний ремонт міжбудинкового проїзду по вул.Героїв УПА, 1 в м.Сокаль, комунальної власності Сокальської міської ради Львівської області UA-2026-08-05-011452-a Дата створення 2026-08-05 16:46:44 СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26205171 193 909,67 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 2 дні 13-08-2026, 10:00 |
Не знайдено жодних результатiв