Тендери замовника "КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА №5" ", 26176222
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! код ДК 021: 2015 - 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Шафа пекарська 2-х секційна. Овочерізка з набором дисків. Стіл виробничий з бортом та полицею 1000х600х850 мм. Сушка дворівнева з нержавійки для тарілок і стаканів. Шафа для хліба (4 дерев’яних лотки). UA-2026-08-27-005523-a Дата створення 2026-08-27 12:51:32 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВІННИЦЬКА ПОЧАТКОВА ШКОЛА №5" ЄДРПОУ: 26176222 148 552,50 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 8 днів 04-09-2026, 12:00 |
Не знайдено жодних результатiв