Тендери замовника "Комунальний заклад "Березківський мистецький ліцей" Миколаївської обласної ради", 26108433
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Гібридна система резервного елктроживлення (сонячна електростанція з системою накопичення електричної енергії) з монтажем та пусконалагоджуваль... роботами UA-2026-09-01-011535-a Дата створення 2026-09-01 19:35:08 Комунальний заклад "Березківський мистецький ліцей" Миколаївської обласної ради ЄДРПОУ: 26108433 625 000 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 15 днів 17-09-2026, 00:00 |
Не знайдено жодних результатiв