Тендери замовника "Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради", 26099415
Узагальнена назва закупівлі | Очікувана вартість | Статус | Завершення | |
|---|---|---|---|---|
0 | ! Послуги з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ Берегівської міської територіальної громади UA-2026-08-28-001749-a Дата створення 2026-08-28 10:16:57 Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради ЄДРПОУ: 26099415 989 018,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями |
| Очікування пропозицій Відкриті торги з особливостями | за 10 днів 07-09-2026, 09:00 |
1 | ! Дизельне паливо UA-2026-08-25-012625-a Дата створення 2026-08-25 16:59:22 Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради ЄДРПОУ: 26099415 38 708,33 UAH Загальна ціна Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій |
| Очікування пропозицій Запит (ціни) пропозицій | за 3 дні 31-08-2026, 09:00 |
Не знайдено жодних результатiв