Тендери замовника "КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ", 25921037

  • Знайдено: 4
  • Отримати Excel
    Узагальнена назва закупівлі
    Очікувана вартість
    Статус
    Завершення

    0
    ! Горошок зелений заморожений
    UA-2026-09-03-006203-a
    Дата створення 2026-09-03 12:36:51
    КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 25921037
    30 000 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 30 000 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    08-09-2026, 10:00

    0
    ! Крупа горохова шліфована, колота, жовта, першого ґатунку, фасування 0, 7-1 кг
    UA-2026-09-03-000811-a
    Дата створення 2026-09-03 09:16:31
    КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 25921037
    16 200 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 16 200 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 5 днів
    08-09-2026, 09:00

    0
    ! Крупа кус-кус фасована; Крупа пшенична фасована
    UA-2026-09-02-013152-a
    Дата створення 2026-09-02 17:22:14
    КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 25921037
    51 700 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій
    • 51 700 UAH
    Очікування пропозицій
    Запит (ціни) пропозицій

    за 2 дні
    05-09-2026, 10:00

    4
    ! Генератор дизельний разом з доставкою, встановленням, підключенням, налаштуванням, пусконалагодженням та введенням в експлуатацію
    UA-2026-08-27-002729-a
    Дата створення 2026-08-27 10:47:27
    КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
    ЄДРПОУ: 25921037
    1 083 333,33 UAH
    Загальна ціна
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями
    • 1 083 333,33 UAH
    • Один лот
    Очікування пропозицій
    Відкриті торги з особливостями

    за день
    04-09-2026, 18:00
      Не знайдено жодних результатiв